Você está aqui:Início>idaaaDalışPlatformu>canlı skorlarını,tüm verileri buradan öğrenebilirsiniz.|Marmaris'te MIYC Trio Cup heyecanı sürüyor
【idaaBobsleigh】Galatasaray ALG SPOR maçı ne zaman, hangi kanalda, saat kaçta?
canlı skorlarını,Braga futbol takımıTurkcell Kadın Futbol Süper Ligi’nin 30. ve son haftasında Galatasaray Petrol Ofisi ALG spor ile kar
【idaaSpor】Galatasaray'da Zaha'ya yine 11'de yer yok
İddaa Sonuçları,Joselu Real MadridGalatasaray'ın Sivasspor maçında sahaya çıkacağı ilk 11 henüz netleşmese de uzun süredir düzenli for
【idaaSnooker】"Skordan memnun değilim"
canlı skorlarını,Buz Hokeyi NorveçFutbol "Skordan memnun değilim&q
【idaaToughMudder】Beşiktaş'ta Marco Reus için yeni plan!
İddaa Sonuçları,Liverpool HaberleriYaz döneminde kadroda çok ciddi bir değişime gidecek olan Beşiktaş, bazı mevkilere saha içi liderlik
【idaaVücut Geliştirme】Denizlispor, 2. Lig'e mağlubiyetle veda etti
İddaa Sonuçları,Patricio TarruellaTFF 2.Lig Kırmızı Grup’ta sezonun son maçına çıkan Belediye Derincespor, matematiksel olarak geçen h
【idaaRöle】Yusuf Dikeç finalde
İddaa Sonuçları,TÜMEVARIM ve TÜMDENGELİMDiğer Sporlar Yusuf Dikeç finalde03 M
canlı skorlarını,tüm verileri buradan öğrenebilirsiniz.|Marmaris'te MIYC Trio Cup heyecanı sürüyor
canlı skorlarını,tüm verileri buradan öğrenebilirsiniz.|Marmaris'te MIYC Trio Cup heyecanı sürüyorDiğer Sporlar
Marmaris'te MIYC Trio Cup heyecanı sürüyor
05 Nisan 2024 Cuma 19:07 - Son Güncelleme 05 Nisan 2024 Cuma 19:08 | Kaynak : AAMuğla'nın Marmaris ısürücanlı skorlarını,tüm verileri buradan öğrenebilirsiniz.ilçesinde düzenlenen "MIYC Trio Cup" yat yarışlarının 3. ayağı tamamlandı.
Marmaris Uluslararası Yat Kulübünün (MIYC) bu yıl ikinci kez düzenlediği yarışların 3. ayağına Türkiye'nin yanı sıra Rusya'dan 8 yelkenli yat ile 24 sporcu katıldı.
Netsel Marina'dan ayrılan yatlar, bir süre rüzgar beklerken antrenman turları attı. Başhakem Ezgi Kayacı'nın rüzgara göre uygun parkuru belirlemesinin ardından koy içinde yarışa başlayan yatçılar, rüzgar ve rakipleriyle mücadele ederek bitişe geldi.
Dereceye girenlere ödülleri yarın kulüp bahçesinde gerçekleştirilecek törende verilecek.
Dört ayaktan oluşan kupanın son ayak yarışları, 19 Nisan'da yapılacak.
Kupanın 3. ayağında sınıflarına göre ilk 3'te yer alan yatlar ve dümencileri şu şekilde:
IRC-1
1- Vakkorama (Cem Hakko)
2- VMG Yelken (Doğukan Kandemir)
3- Farraway (Zafer Öznur)
IRC-2
1- Adam Sailor (Alp Doğuoğlu)
2- M2 (Hasan Cıplak)
3- Aurora X (Burak Algon)
canlı skorlarını,Başakşehir deplasmanında
canlı skorlarını,Başakşehir, Beşiktaş
canlı skorlarını,Başakşehir'de gol sesi çıkm